two brown trees

Vekaleten Regresyon Çalışması nedir?

Vekaleten regresyon çalışmasını şifaya ihtiyacı olan ama regresyon çalışmasına katılım gösteremeyen kişilerin yakınları ile gerçekleştirdiğimiz çalışmadır. Vekaleten Regresyon çalışması vekil olan kişi ile gerçekleştirilir. Vekil olan kişi ile, şifaya ihtiyacı olan yakınının problemini çözmeye yönelik olarak yaptığımız  çalışmadır. 

 Vekaleten regresyon çalışmasına kimler katılabilir?

Vekaleten regresyon çalışmasına vekil olarak katılan kişinin seans öncesinde bir kaç seans bireysel olarak regresyon seansı almış olması önemlidir. Kendi ruhsal derinliğine inen kişiler ile vekaleten regresyon seansı uygulanması mümkün oluyor. Bu yüzden ruhsal olarak algılayışı yüksek olan kişiler ile vekaleten regresyon çalışmasına katılabilir. 

Bizler ruhsal çalışmalar ile şifalanabileceğimize inanıyor olabiliriz. Regresyon çalışmasınının kendimiz için şifasını deneyimlemiş olabiliriz. Ancak çevremizde şifaya ihtiyacı olan ancak regresyon çalışması ile şifalanabileceğini ummayan yakınlarımız olabilir. Bizler ise yakınlarımızın da  regresyon çalışması ile şifalanabileceği hissediyor olabiliriz.  Böyle durumlarda ruhsal potansiyelini  sevdiklerine yardımcı olmak, onlara destek olmak niyetiyle kullanmak isteyen kişiler bu çalışmaya katılabilir.

Vekaleten regresyonu hangi durumlarda sevdiklerimiz için uygulayabiliriz?

Çevremizde regresyon çalışmasına katılıp şifalanacağını ummayan yakınlarımız olabilir. Bu tarz durumlarda o kişilerin böyle bir inancı olmasa bile bizler onlara yardımcı olabiliriz. Bir yakınınızın  ruhsal olarak şifaya ihtiyacı olduğunu kalbinizde hissediyorsanız vekaleten regresyon çalışmasına katılabilirsiniz. 

Regresyon çalışmasını her kişi ile çalışamayabiliyoruz. Bebekler, gençler, yaşlılar, belirli zihinsel kısıtlamalara sahip olan kişiler, duyma- konuşma güçlüğü yaşayan kişiler, hastanede tedavi görenler, ağır psikolojik sorunu olan kişiler ile regresyon çalışması uygulamak mümkün olmayabiliyor. Bu tarz durumlarda da, yakınınız regresyon çalışmasına katılamayacak kısıtlamalara sahipse onlar adına vekaleten regresyon çalışması katılabilirsiniz. 

Scroll to Top