sky, clouds, nature-2748735.jpg

Geçmiş Yaşam Regresyon Çalışmasını kimlere uygulamak mümkün değildir?

Regresyon terapisi, trans halinde uygulanan bir çalışmadır. Transa geçmekte zorlanan kişilerle Regresyon terapisini verimli bir şekilde uygulamak mümkün olmayabiliyor.  Regresyon seansı ile ruhumuz ile bağlantıya geçeriz. Şimdiki yaşamında egosuna fazla tutunan kişiler ile de Regresyon seansıyla verim almak mümkün olmayabiliyor. Çalışma ile yapmış olduğumuz hatalar ile yüzleşiriz. Farklı bir perspektif ile yaşadığımız deneyimi değerlendirmeye açık olmamız gerekir. Bu nedenle çalışma esnasında işbirliği içerisinde olmak çalışmadan alınan verimi arttırır. Şimdiki yaşamında kendi egosuna tutunan ve hep kendi doğrusu, kendi bildiği doğruya tutunup kendilerini diğer kişilerden üstün gören insanlar ile de seans yapmak mümkün olmayabiliyor. Bu kişiler seansa geldiklerinde, onları şifalandıracak Geçmiş yaşamı hatırlamakta şimdiki bilinçleri baskın geldiği için zorlanabiliyorlar.

Sanılanın aksine Regresyon seansına katılmak için Geçmiş yaşamlara inanmak gerekmiyor. Şu anki bilinci ile kendi ruhunun deneyimini bu şekilde anlamlandırmayan bir çok kişi var. Regresyon seansında ruhumuzla bağlantıya geçeriz ve ruhumuzda zaten bu bilgi var olduğu için şu anki bilincimizdeki olan inancımız çalışmadan verim alınmasına engel olmaz.  Kişi inanmasa bile bir problemini gerçekten çözmeye niyet ettiyse kolaylıkla Geçmiş yaşamını hatırlayıp çözümlemek ve o hayatın şimdiki hayatına olan izlerini şifalandırmak mümkün oluyor. Kişi trans halinde kendi özgün geçmiş hayatını hatırlar. Bu nedenden dolayı bu çalışma özgün bir çalışmadır.

Çalışmanın verimli geçmesi için ufak bir hatırlatma daha yapmak isterim. Bilinçli zihnimizi geri plana aldığımızda kendi bilinçdışımız bizlere ruhumuzda iz bırakan bir deneyimi aralar. Buna eğer şimdiki bilinciniz geçmiş hayat demekte zorlanıyorsa bir hikaye olarak da bakabilirsiniz. Sizin kurduğunuz, sizin yaşadığınız, sizin etkilendiğiniz ve sizi etkileyen bu hikayeyi ne kadar içinize alır ve kendi hikayeniz olduğunu benimserseniz o kadar da şifalanmanız fazla olur. Çalışma sonunda da bu deneyimin bizden çıktığını kendimize hatırlatmamız gerekir. Kişinin kendi deneyimini benimsemesi ve içine alması kendi kişisel süreci ile ilgili olduğu için çalışma sonrasında da seansın üzerine düşünmek ve seansta yaptığımız çözümlemeler üzerine bağlantıları değerlendirmek de önemlidir. Bu yüzden eğer seans sonrasında bağlantıları değerlendirmek ve çözüme kavuşturmak konusunda zorlanıyorsanız ve destek almaya ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız bireysel danışma seansı almanızı da öneririz. 

Seans randevusu almadan önce görüşme sırasında herhangi bir rahatsızlığınız var ise belirtiniz. 

Bebekler, duyma – konuşma anlama güçlüğü yaşayanlar, ağır psikolojik sorunları olanlar , hastanede tedavi altında ve komada olanlar, aldığı ilaçlar dolayısıyla doğrudan kendisi seansa gelemeyenler veya bilinçaltı çalışmalarına tamamen kapalı olan bireyler ile regresyon seansı yapmak mümkün olmuyor. 

Bu çalışmaya katılması mümkün olmayan kişiler ile Vekaleten Regresyon çalışması yapılması uygun oluyor. Vekaleten Regresyon çalışmasını problemi olan kişinin yakını ile gerçekleştiriyoruz. Vekil olan kişinin ruhsal çalışmalara açık olması önemli oluyor. 

Scroll to Top