Wooded morning forest trees backlit by golden sunlight with sun rays pouring through foggy trees. Sunrise or sunset spring forest landscape environment

Radianced Regresyon Çalışmasının diğer Regresyon çalışmalarından farkı nedir?

Regresyon terapisi ile geçmişte yaşadığımız, şimdiki yaşamımızda bizleri hala  etkileyen bir deneyimi keşfedip o deneyimin ruhumuzda bıraktığı negatif duygu-düşünce-davranış kayıtlarının izlerini dönüştürürüz. Ruhumuzla bağlantıya geçer ve daha derin ruhsal bilgiler ediniriz. Radianced Regresyon çalışmasında ATR Tekniği, Yeniden Çerçeveleme gibi tekniklerin uygulanması dışında günlük hayatta bağlantı kurmakta zorluk yaşadığımız ruhsallığımızla tekrardan bağlantıya geçeriz. Çalışma süresince kendi yüksek benliğimiz ve kendi ruhsal rehberlerimizden de bilgi alırız. 

Radianced Regresyon çalışması uygulayıcısı olmak  için 31 gün süren Temel Seviye Regresyon eğitimine katılmış olmak gerekir. Radianced Regresyon Eğitimi uluslararası standartta akredite edilmiş bir eğitimdir. Regresyon seansına katılmadan önce regresyon terapisini uygulayan uzmanın uluslararası dernekler tarafından akredite edilmiş bir regresyon eğitimi aldığını ve bu yaklaşım ile bu çalışmayı uyguladıklarına dikkat etmelisiniz. 

Avrupa Merkezli Earth, Amerika Merkezli IBRT ve İngiltere Merkezli SRTA derneklerinin internet sayfalarından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Radianced Regresyon Çalışması ne değildir?

Radianced Regresyon çalışması geçmiş yaşamımızda veya şimdiki yaşamımızda yaşadığımız bir olayı tekrardan keşfetmek demek değildir. Regresyon çalışması sihirli bir elin bizlerin çabası ve gayreti olmadan problemlerimizi çözümlediği ve dönüştürdüğü bir çalışma değildir. 

Scroll to Top