john-fowler-7Ym9rpYtSdA-unsplash

Hayatlar Arası Regresyon Terapisi nedir?

Hayatının bir evresinde kendini kaybolmuş hissedebilirsin. Kendini hayat amacından uzaklaşmış, mutsuz hissettiğin zamanlarda kendine kendini hatırlatmaya ihtiyacın olabilir. Bizler insan bedenindeki benliklerimizin ötesinde derin ruhsal varlıklarız. Kendi ruhumuzla bağlantı içinde yaşamak ve ruhumuzun bilgeliğinden öğrenmek şimdiki yaşamızın hayat yolunu kolaylaştırır. Sende içinde bulunduğun birçok problemin veya bilinmezin ruhsal nedenlerini keşfedip öğrenmek için Hayatlar Arası Regresyon (HAR) çalışmasına katılabilirsin. 

HAR çalışması süresince kendi ölümsüz varlığımızın daha bilge olan yanı ile temasa geçerek kendimize ve varoluşa dair yeni bir bakış açısı ve algılayış kazanırız. Bu bilge yanımız bizlerin yüksek benliğidir. Yüksek benliğimiz bizlerin şimdiki frekansından ve kavrayışından üstün olan yanımızdır. Yüksek benliğimiz ölümsüz ruh olduğunu ve yaşamla dolaysız bir bağlantı içerisinde var olduğunu bilen yanımızdır. HAR çalışması ile yüksek benliğimizin bilgeliği ile bağlantıya geçerek, yaşamımıza dair daha derin bilgiler ediniriz.

HAR çalışması ruhumuzun ölümsüzlüğünü derinden idrak ettiğimiz çok önemli bir çalışmadır. HAR çalışması ile derin trans hali ile bilinçli zihnimizi geri plana alıp daha derin ruhsal bilgiler ediniriz. Çalışma iki bedenlenme arası ruhsal boyutta geçirdiğimiz zaman dilimini kapsamaktadır. Kendi ruhumuzun özünü ve yolculuğunu hatırlamak ve rehber ruhlarımız aracılığı ile ruhumuza dair daha derin cevaplar edinmek için bu çalışmayı uygulamaktayız. Ruhsal Rehberlerimiz bizlere destek olan öğretmenlerimiz ve yol göstericilerimizdir. 

 

HAR terapisi sırasında cevap alınabilecek örnek sorular…

  • Hayat amacım ne?
  • Ruh eşlerim kimler?
  • Neden bunları yaşıyorum?
  • İş yaşantımda nasıl ilerlemeliyim
  • Şu an ilerlediğim yol ruhumu besleyecek yol mu?
  • Niçin burdayım?
  • Ben kimim?
  • Aile bireyleri, eşler ve arkadaşlar  ile ilişkilerimiz hakkında daha derin anlayışa sahip olma

Yaşam tercihlerimizi gerçekleştirirken sıkıştığımız ve kararsız kaldığımız alanlarımızdaki zihin karmaşalarımızı HAR çalışması ile berraklaştırabiliriz. 

Yaşamımızda merak ettiğimiz veya idrakına varamadığımız her sorunun cevabına daha üst bir enerjide olan yanımız yani yüksek benliğimiz sahiptir. HAR çalışması ile hayatımızda cevapsız kalan sorularımıza cevap alabiliriz. HAR çalışması ile fark etmediğimiz, üzerinde düşünmediğimiz yanlarımız hakkında daha derin kavrayışlara sahip olabiliriz. 

HAR çalışmasına katılmadan önce kendimize hatırlatmamız gerekenler…

HAR çalışması ile kendimize dair her merak ettiğimiz her soruya cevap alamayabiliriz. Çünkü bazı sorduğumuz soruların cevaplarını almaya şu anki bilincimiz hazır hissetmeyebilir.  Ya da bazı sorularımızın cevaplarını almak o anın içerisinde hayırlı olmayabilir, o cevapları şu an duymanın bize bir hizmeti olmayabilir.  HAR çalışması kişinin o an ihtiyacı olan sorularına cevap aldığı  bir çalışmadır. 

Çalışamadan beklentilerimizi yüksek tutmamalıyız. 

Bilinçli zihnimizle sorduğumuz sorulara daha üst bir enerjideki kavrayışımızın cevabı daha farklı olabilir. 

HAR çalışması şimdiki bilincimizi, egomuzu, kimliğimizi  geri plana alabildiğimiz ölçüde daha rahat verim alabildiğimiz çalışmadır. 

HAR çalışmasına katılmadan önce bir kaç seans geçmiş hayat regresyon çalışması yapılması uygun oluyor.

HAR terapisi Dr. Michael Newton tarafından bizlere kazandırılmış olan bir çalışmadır. Dr. Michael Newton’a yıllarını verdiği ve bizlere kazandırdığı bu derin çalışma için tekrardan minnettar olduğumuzu paylaşmak isteriz. Ayrıca Diba Hocamıza, bu eğitimi bizlere kazandırarak bi çok kişinin ruhuna dokunabilme şansını bizlere verdiği için çok teşekkür ederiz. Tüm ışık varlıklara, rehberlerimize, yükselmiş üstatlara kendi yaşam yolumuzda her zaman bizlere destek oldukları için minnettarız.

HAR terapisi için daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Dr Michael Newton’un Ruhların Yolculuğu ve Ruhların Kaderi kitaplarını okuyabilirsiniz.

HAR terapisi ile kendi özüne daha da yaklaşmak ve kendi yaşam yolunu aydınlatmak istersen bizlerle iletişime geçebilirsin.

Işık ve Sevgiyle,

Scroll to Top