clouds, sky, bright-1282314.jpg

Enerji Alanı Temizliğinin Faydaları

Enerji alanımızın temizlenmesi, yabancı enerjilerin üzerimizde bırakmış olduğu duygusal, düşünsel ve fiziksel olumsuz etkileri ortadan kaldırır. Kendimizi düşük frekanslı enerjilerden temizleyerek enerjimizi yükseltmiş oluruz. Çalışma sonrasında kendimizi ferahlamış ve hafiflemiş hissederiz. Üzerimize farkına varmadan aldığımız negatif ağırlıklar seans sonrasında temizlenir. 

Enerji alanımızı korumak için neler yapmalıyız? 

Enerji alanımızı düşük titreşimli enerjilerden korumak için enerjimizi yükseltmemiz gerekir. Enerjimizi yükseltmek için bizlerin enerjisini düşüren negatif inanç kalıplarımızdan arınmamız gerekir. Bizlerin enerjisini aşağı çeken blokajlarımızdan özgürleşerek enerjimizi yükseltmek mümkün olur.  Kendi enerjimizi korumak ve yükseltmek  için regresyon terapisinden faydalanabiliriz. 

Regresyon çalışması içimizdeki dünyayı iyileştirir. Çalışmanın ruhsal derinliğini kavradıkça iç dünyamızı değiştirmenin dış dünyamıza da değiştirdiğini fark ederiz. İç dünyamızdaki blokajları ortadan kaldırdıkça, negatif düşüncelerden kendimizi arındırdıkça; dış dünyamızın da aynı iç dünyamıza paralel değişip dönüştüğünü gözlemlemek mümkün. 

Böylece yaptığımız eylemlerden, yediğimiz yemeklere kadar bizim enerjimize denk yüksek enerjiye sahip bir yaşam kendimize inşaa ediyor oluruz. 

Regresyon terapisi ile şifalandıkça enerjimiz daha stabil hale gelir ve daha güçlü bir auraya sahip oluruz. Kendimizi dış etmenlere karşı daha korunaklı hale getiririz. Bizler şifalandıkça pozitif düşünebilmek, kendi sınırlarımızı belirleyebilmek ve koruyabilmek mümkün olur.

Unutmamalıyız ki bizler istemediğimiz vakit hiç bir çevresel enerji bizim alanımıza giremez. Kendi enerjimizi koruyarak, kendi ışığımıza sahip çıkarak ışığımızı çevremize daha kolaylıkla yayabiliriz. Böylelikle ışığımız çevremizdekiler tarafından daha görünür olur.  Kendi enerjimizi yükselterek çevremizdeki düşük enerjilerden korunabiliriz. 

Scroll to Top