sunset, sky, clouds-4086848.jpg

Enerji Alanı Temizliği Çalışması nedir?

Bizler insan oluşumuzun ötesinde ruhsal varlıklarız. Bu yüzden fiziksel bedene sahip olduğumuz gibi enerji bedenine de sahibiz. Gündelik hayatımızda fiziksel bedenimizi güçlendirmek, onu temiz tutmak konusunda bilgi sahibiyiz. Fiziksel bedenimizi sağlıklı tutmanın bizlere olan pozitif etiklerini bilincindeyiz. Ne yazıkki enerji bedenimizin varlığının farkında olmayışımız ve enerji beden temizliğinin önemi konusunda yeterli bilgiye sahip olmayışımız, enerji beden temizliği konusunda yeterli özeni gösterememize neden olabiliyor. Halbuki fiziksel bedenimize benzer olarak enerji bedene de sahibiz. Nasıl ki fiziksel bedenimizi güçlü tutmak sağlımıza iyi geliyorsa aynı şekilde, enerji bedenimize de aynı özeni göstermek ruhumuza iyi gelir. Çünkü farkına varmadığımız negatif duygular ve düşünceler enerji alanımızı zayıflatır ve enerji alanımız savunmasız kalır.  Bu durumdan dolayı da enerji alanımıza negatif enerjiler çekeriz. Enerji alanımıza giren negatif enerjiler bizlerin enerji alanına eklenti olurlar. Bu yüzden onları eklenti enerjiler olarak adlandırıyoruz. Eklenti enerjiler; büyü, nazar, bizlerin enerji alanında ait olmayan yabancı enerjiler veya ışığa geçiş yapmamış ruh varlıklar olabiliyor. 

Enerji alanımıza eklenti enerjilerin dahil olmasının ruhumuza birçok negatif etkisi bulunmaktadır. Eklenti enerjilerin ruhumuza olan negatif etkilerini ortadan kaldırmak için enerji alan temizliği çalışması uyguluyoruz. 

Enerji alanı temizliği çalışmasında, enerji alanımızda bulundan negatif enerjileri ışık temizlik ile temizleriz. Ayrıca enerji alanı temizliği çalışması sırasında fark ettiğimiz yabancı enerjileri enerji alanımıza neden çektiğimizin duygusal ve düşünsel nedenini de öğreniriz. Böylelikle kendi enerji alanımızı savunmasız bırakmamıza yol açan düşünsel ve duygusal nedenleri de fark etmiş oluruz. 

Enerji alanı temizliği çalışması sırasında fark ettiğimiz ve enerjimizin düşmesine neden olan negatif durum, olay, duygu ve düşüncelerimizi Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi ile şifalandırıyoruz. Böylelikle enerji alanımız artık o alanda savunmasız kalmamış oluyor ve yabancı enerjileri bir daha enerji alanımıza çekmemiş oluyoruz. 

Auranı temizlemek için enerji alanı temizliği çalışmasından; auranı korumak ve güçlendirmek için ise regresyon terapisinden faydalanıyoruz. İhtiyacına göre bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsin. 

Scroll to Top